CorelDRAW Graphics Suite X7 Full + Türkçe Yama İndir

CorelDRAW X7 Türkçe Full

 

CorelDRAW Graphics Suite X7 Full 17.7.0.1051 İndir

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcı kitlesine sahip olan CorelDRAW Graphics Suite X7 Full programı içerdiği araçlarla ve özellikleriyle en iyi grafik tasarım yazılımlarından birisidir. Alternatif tasarım programlarına göre kullanım açısından daha kolay olan bu programla hayal gücünüzü kullanarak profesyonel anlamda çizimler ve tasarımlar hazırlayabilirsiniz.

Grafik tasarım işleriyle uğraşanların sıklıkla tercih ettiği CorelDRAW X7 Full programını bilgisayarınıza kurarak 3 boyutlu çizimler, vektörel logolar, şablon ve broşür tasarımları gibi aklınızda bulunan her türlü tasarım işlerini CorelDRAW sayesinde hem hızlı, hemde kolay bir şekilde hayata geçirebilirsiniz. İçerisinde bulunan CorelDRAW X7 Türkçe Yama uygulamasını kurulum işlerini tamamladıktan sonra yükleyerek tamamen Türkçe CorelDRAW yazılımına sahip olabilirsiniz.

CorelDRAW X7 Full

Daha önce CorelDRAW Graphics Suite programıyla tanışmadıysanız Youtube gibi sosyal video izleme sitelerinden rahatlıkla eğitim videolarına ulaşarak çalışmalarınıza hız kazandırabilirsiniz.

Kendi sitelerinde 699€ üzerinden satışı yapılan CorelDRAW X7 programını sitemiz üzerinden full ve son versiyon olarak bilgisayarınıza yükleyerek herhangi bir kısıtlama olmadan dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz.

Aşağıdaki vermiş olduğumuz bağlantılardan bilgisayarınıza indireceğiniz dosya içerisinde CorelDRAW X7 Aktivasyon uygulaması mevcuttur. Herhangi bir sorunda aktivasyon uygulamasını çalıştırarak “PATCH” butonuna tıklayarak lisanslama işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Olası sorunlar için aşağıdaki vermiş olduğumuz serial key numaralarını kullanabilirsiniz.

CorelDRAW X7 Serial Key

# DR17R69-NAS5VY3-5FBBWY9-9WMQSUA
# DR17R38-J8FA2YQ-VGKCVUH-CSQHTJ4
# DR17R12-U92HM28-PXEUK78-SS7QL4J
# DR17R78-TG72CTK-TKUDBV4-W2DAVGU
# DR17R06-VEWPFV5-LHB426R-RY4RUHA
# DR17R11-WEPPNT7-MZE41EN-GSQ3466

Konumuz buraya kadardır. CorelDRAW X7 programıyla ilgili yaşadığınız tüm sorunları konu altından yorum yaparak bizlerden destek alabilirsiniz.

İndirme Bağlantıları

Boyutu: 1,5 GB

CorelDRAW Graphics Suite X7 Full 32 BİT

Yedek Link

CorelDRAW Graphics Suite X7 Full 64 BİT

Yorumlar
  1. salih | Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir