İnternet Download Manager 6.28 Build 5 Full İndir

İnternet Download Manager Full

İnternet Download Manager 6.28 Build 5 Türkçe Full İndir

Tonec Inc firması tarafından hazırlanan İnternet Download Manager 6.28 Build 5 Full programı güçlü alt yapısı sayesinde kullanıcılarına internet üzerinden hızlı dosya indirme konusunda büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcı kitlesine sahip olan internet download manager programıyla sizde internet üzerinden hızlı dosya indirme işlemi yapabilirsiniz.

İçerisinde onlarca farklı özellik bulunduran internet download manager diğer adıyla IDMAN yazılımını bilgisayarınıza yükleyerek internetten dosya indirme hızınızı %100 oranında hızlandırabilirsiniz. Dosya indirme esnasında bağlantınızın kopması gibi durumlarda daha sonra kaldığı yerden devam etme ve çoklu dosya indirme gibi başlıca özelliklere sahip olduğunu söyleyebilirim.

İdm Türkçe Full

Türkçe dil desteğine sahip olan internet download manager programıyla aynı zamanda video izleme sitelerinden kolayca video indirme işlemi yapmanızda mümkündür. Kurulumunu tamamladıktan sonra internet tarayıcınıza yüklenen buton yardımıyla izlemekte olduğunuz videonun hemen altında bulunan “Bu Videoyu İndir” butonuna tıklayarak anında indirmeye başlayabilirsiniz.

İnternet Download Manager Özellikleri

# Aynı anda birden fazla dosya indirme özelliği
# Dosya indirme adresini elle güncelleme
# HTTP , FTP , HTTPS , MMS protokolleri desteklemesi
# İnternet sayfalarından medya dosyalarını indirme
# Kullanıcı dostu arayüze sahip olması

Yayınını yapmış olduğumuz idm 6.28 Build 5 full versiyondur. Kurulum esnasında veya sonrasında herhangi bir crack yada serial key kodlarına ihtiyacınız olmadan güvenli bir şekilde dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. İnternet download manager programıyla ilgili tüm soru ve sorunlarınızı bizlere bu konu üzerinden yorum bırakarak kısa süre içerisinde destek alabilirsiniz.

İndirme Bağlantıları

Boyutu: 11 MB

İnternet Download Manager 6.28 Build 5 Full

Yedek Link

İnternet Download Manager 6.28 Build 5 Full

Yazar Bilgisi

Yorum Ekleyin