Office 2016 Pro Plus Türkçe Full + Aktivasyon İndir

Office 2016 Pro Plus Türkçe Full

Office 2016 Pro Plus Türkçe Full + Aktivasyon İndir

Microsoft tarafından hazırlanma aşamasında olan Office 2016 Pro Plus Türkçe Full yazılımı nihayet yayınlandı. Diğer sürümlere göre 2016 versiyonununda bir çok yeniliklerin yapıldığını ve kullanıcılarının işlerini önemli ölçüde hafifletecek uygulamaların eklendiğini söyleyebiliriz. Office 2016 sürümüyle gelen en iyi özelliklerden birisi lync uygulamasının iş için skype olarak isimlendirmesidir.

Office 2016 Full paketiyle birlikte isteğe bağlı olarak Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Access ve Outlook gibi uygulamaları bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Yüklenmesini istemediğiniz servisleri kurulum esnasında pasif konumuna getirebilirsiniz. 47 farklı dil seçeneği bulunan office 2016 Pro Plus yazılımı diğer sürümlere göre kullanımının daha kolay olduğunu anlayacaksınız.

Office 2016 Türkçe

Office 2016 yazılımıyla çalışmakta olduğunuz dosyaları microsoft hizmeti olan OneDrive’a kaydederek çalışmalarınıza farklı yerlerden veya akıllı telefonlardan devam edebilirsiniz. Göster ve akıllı arama gibi başlıca yeni özelliklere sahip olan office 2016 yazılımı kullanıcının ihtiyacı olabilecek tüm araçları bünyesinde bulundurduğunu söyleyebilirim.

Arkadaşlar konumuz bu kadardır. Office 2016 Türkçe Full yazılımının lisans kontrolleri tarafımızca sağlanmış olup dosya yükleme sitelerine yüklenmiştir. İçerisine eklemiş olduğumuz office 2016 aktivasyon yazılımını çalıştırarak sadece bir tıklamayla office 2016 lisanslama işlemi yapabilirsiniz. Biliyorsunuz ki windows 10 işletim sistemlerinde office 2016 orjinal yapma işlemi oldukça zaman alıcıdır. İçerisinde bulunan aktivasyon programıyla zorluk çekmeden lisanslama işlemi yapabilirsiniz.

Office 2016 yazılımıyla ilgili kurulum, lisanslama veya aldığınız hataları bu konu üzerinden yorum bırakarak kısa süre içerisinde cevap alabilirsiniz.

İndirme Bağlantıları

Boyutu: 2,5 GB

Office 2016 Pro Plus Türkçe Full İndir

Yedek Link

Office 2016 Pro Plus Türkçe Full İndir

En iyi Aramalar

  • office 2016 orjinal yapma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir