Sygic Navigasyon Gps Türkçe Full Apk v16.5.1 Android İndir

Sygic Navigasyon Gps Full Apk

Sygic Navigasyon Gps Türkçe Full Apk v16.5.1 Android 2017 İndir

Android navigasyon uygulamaları arasında en çok tercih edilen ve milyonlarca kullanıcısına sahip olan Sygic Navigasyon Türkçe Full Apk yazılımı android üzerine yazılmış en iyi harita uygulamalarından birisidir. Sürekli güncellenen Türkiye haritasıyla gitmek istediğiniz adreslere kısa yoldan kolayca yönlendirmektedir.

İnternet bağlantınız olmasa bile GPS özelliği sayesinde uydu üzerinden istediğiniz yerlere yönlendirme yapabilen Sygic Navigasyon Gps Full navigasyon uygulaması kullanıcılarına sesli yönlendirme, Türkçe dil desteği, rota kaydetme, hız sınırı uyarısı ve bluetooth entegrasyonu gibi bir çok özellikler sunmaktadır.

Sygic Navigasyon Gps Android Full

Sygic Navigasyon Gps programının en iyi özelliklerinden birisi HUD özelliğinin olmasıdır. HUD özelliğini kullanarak akşamları araç kullanırken ekran görüntüsünü araç camına yansıtabilirsiniz. Android telefon veya tabletinize navigasyon uygulaması arıyorsanız mutlaka Sygic Navigasyon Gps Full Apk programını denemelisiniz.

Özellikleri Nelerdir?

# İnternet bağlantısına gerek duymadan GPS üzerinden çalışabilir
# İçerisinde bulunan binlerce ücretsiz POI desteği
# Ziyaret edilen rotayı kaydetme
# Hız sınırı uyarıları
# 3B Şehir ve manzara görüntüsü
# Türkçe sesli yönlendirme
# Güncel Türkiye haritası
# Araç içi HUD desteği

Sitemiz üzerinden indirmiş olduğunuz dosyaların içerisinde Sygic aktivasyon kodu uygulaması mevcuttur. Herhangi bir sorunda buradan yorum bırakarak kısa süre içerisinde destek alabilirsiniz.

İndirme Bağlantıları

Boyutu: 284 MB

Sygic Navigasyon Gps Türkçe Full Apk

Yedek Link

Sygic Navigasyon Gps Türkçe Full Apk

En iyi Aramalar

  • sygic full apk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir