WhatsApp Plus Apk Türkçe 2017 Full indir

WhatsApp Plus Apk Türkçe 2017 Full

WhatsApp Plus Apk Türkçe 2017 Full indir

Android üzerine yazılmış en iyi anlık sohbet uygulamalarından birisi olan WhatsApp Plus Apk 2017 Full uygulaması sayesinde rehberinizde kayıtlı olan kişilerle ücretsiz olarak anlık görüşmeler yapabilirsiniz. Görüşme esnasında cihazınızda bulunan fotoğraf, video ve müzik gibi medya dosyalarını sadece bir tıklamayla gönderebilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde yapılan güncellemeyle birlikte gelen ücretsiz görüntülü arama sayesinde WhatsApp listenizde bulunan kişilerle yazışmak yerine sevdiğiniz kişileri 3G üzerinden görüntülü ve sesli aramalar yaparak anlık görüşmeler yapabilmeniz mümkündür.

WhatsApp Plus Apk Full

Yayınlamış olduğumuz WhatsApp Plus Apk Full uygulaması 2017 son versiyondur. WhatsApp Plus uygulamasının diğer sürümlere göre bir çok özellik taşıdığını söyleyebilirim. Bu özellikleri aşağıdan takip edebilirsiniz.

WhatsApp Plus Kurulumu

Uygulamanın kurulumu oldukça kolaydır. Kuruluma başlamadan önce mutlaka orjinal versiyonu tamamen cihazınızdan silin. Silme esnasında sorun yaşamanız durumunda indirdiğiniz dosya içerisindeki whatsapp plus 2 uygulamasını kurabilirsiniz. İlgili apk uzantısına sahip olan dosyayı cihazınızın hafıza kartına veya USB kablo üzerinden cihazınıza göndererek kurulumu başlatabilirsiniz. Kurulum sonrası herhangi bir ayar yapmanıza gerek yoktur.

WhatsApp Plus Özellikleri

# Çift tik özelliğini isteğe bağlı kaldırma
# Mavi tik özelliğini kaldırma
# Çevrimiçi ifadesini kapatma
# Farklı temalar kullanma ve Özel tema oluşturma
# Kişilerin son görülme saatini öğrenme
# Belirleyeceğiniz kişiler çevrimiçi olduğunda bildirim alma
# Çevrimdışı olsanızda çevrimiçi görünme
# Farklı ifade mesajları
# Görünmezlik modunda bağlanma

Yukarıdaki vermiş olduğumuz WhatsApp Plus özelliklerinden faydalanmak istiyorsanız android cihazınıza mutlaka WhatsApp Plus Apk uygulamasını kurmanızı tavsiye ediyoruz. Uygulamayla ilgili tüm soru ve sorunlarınızı buradan bizlere ulaştırarak destek alabilirsiniz.

İndirme Bağlantıları

Boyutu: 42 MB

WhatsApp Plus Apk Türkçe Full İndir

Yedek Link

WhatsApp Plus Apk Türkçe Full İndir

En iyi Aramalar

  • whatsapp plus 2017
  • 2017 watsap plus indir gezginler
Yorumlar
  1. Ramazan | Cevapla
    • Coder | Cevapla
  2. Azad | Cevapla
  3. Coder | Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir