Windows XP Pro SP3 ISO Türkçe Full İndir

Windows XP ISO Full

Windows XP Pro SP3 ISO Türkçe Full İndir

Microsoft tarafından yıllar önce piyasaya sürülen Windows XP Pro SP3 ISO Türkçe Full işletim sistemi halen milyonlarca kişinin ilk tercih ettiği işletim sistemlerinden birisidir. Göstermiş olduğu performans ve kullanım kolaylığı sayesinde işlerinize büyük ölçüde kolaylık sağlayabilen bu sistemin bilinen tüm güvenlik güncellemelerinin yapıldığını ve Service Pack 3 versiyon olduğunu söyleyebilirim.

Windows XP ISO Full sistemi ev ve ofis ortamında kullanılan professional sürümüdür. Home Edition versiyonunun tüm özelliklerini taşımaktadır. İndirmiş olduğunuz Windows XP ISO dosyasını CD yada DVD’ye yazdırdıktan sonra 32 bit ve 64 bit sistem seçenekleriyle kurulumunu yaparak lisans sorunu yaşamadan istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Windows XP Pro SP3 Türkçe Full

Bazı kullanıcılar Windows XP kurulumu esnasında SATA HDD sorunları yaşayabilmektedir. Bunun için bios ayarından bazı seçenekleri değiştirdikten sonra kurulum yapılabilmektedir. Bios ayarından anlamayanlar SATA yerine normal kurulumu tercih edebilirler.

Windows XP Orjinal Ürün Anaharı

# 4BR3X-4CP6X-2DTXP-FFDHT-7Q298
# JHKBW-FCB92-8WC7J-83MBK-7C68M
# 4CRBQ-X222R-3QJ7Y-Y8MD7-QT24M
# XY8BC-2BYJV-XPP86-83RMT-46783
# KP34G-T6K8T-JQFDX-4TQHX-J8RHD

Tanıtımını yapmış olduğumuz Windows XP SP3 Full sistemi 2017 yılına kadar olan tüm güvenlik güncellemeleri tamamlanmış olup full versiyondur. Kurulum sırasında herhangi bir serial key istememektedir. Olası durumlar için yukarıda vermiş olduğumu orjinal ürün anahtarlarını kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorunda bu konu altında yorum bırakarak bizlere ulaşabilirsiniz.

İndirme Bağlantıları

Boyutu: 622 MB

Windows XP Pro SP3 ISO Türkçe Full

Yedek Link

Windows XP Pro SP3 ISO Türkçe Full

Yorumlar
  1. vehbi | Cevapla
  2. Coder | Cevapla
  3. eşref | Cevapla
  4. kerem | Cevapla
  5. Coder | Cevapla
  6. oğuz | Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir